Presei

Presei

Izmantojot šo Vietni, es piekrītu tās Noteikumiem un nosacījumiem. Visi lejupielādētie materiāli (fotoattēli, audio un video materiāli, u.c.) var tikt izmantoti tikai publikāciju vajadzībām. Izmantot vietnes materiālus jebkādā citā veidā, tajā skaitā komerciāliem nolūkiem vai personīgiem nolūkiem, kas neatbilst taisnīgas lietošanas principiem, ir aizliegts.

Par Babysits

Par Babysits

Mūsu misija ir sekmēt aukļu un vecāku sadarbību visā pasaulē. Tās ietvaros Babysits darbojas jau 90 valstīs 5 kontinentos.

Mēs rūpējamies, lai vairāk nekā 5 000 000 kopienas dalībnieku visā pasaulē būtu pieejami droši un finansiālajām iespējām atbilstoši bērnu pieskatīšanas pakalpojumi. Aukles un vecāki paši pieņem lēmumu, ar ko sadarboties. Mūsu uzdevums ir padarīt procesu caurskatāmu, piedāvājot pēc iespējas vairāk informācijas par citiem dalībniekiem.

Uzzināt par mums vairāk

Sazinies

Mums patīk sadarboties ar žurnālistiem visā pasaulē, lai dalītos kopienas veiksmes stāstos. Vai vēlies izveidot rakstu par Babysits vai sadarboties citādi? Sazinies ar mums.

Mēs allaž esam atvērti sadarbībai! Ja vēlies uzzināt vairāk par Babysits un veidiem, ka mēs varētu sadarboties, iepazīsties ar mūsu medijiem sagatavoto informāciju.

Lejupielādēt medijiem sagatavoto informāciju

Babysits zīmols

Ziņas

Presē

Tostarp arī...

Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace
Asia One CBS News Greenpeace