Par mums

Par mums

Kopā mēs bērnu pieskatīšanu padarām caurskatāmu

Kā tas sākās

Babysits 2008. gadā dibināja Pēters van Solts (Peter van Soldt). Ievērojis, ka ģimenes locekļiem un tuviem draugiem bieži vien ir grūtības atrast uzticamu aukli, kas atbilstu viņu vajadzībām, Pēters nosprieda, ka problēmai jāatrod risinājums. Tā tika radīts Babysits jeb tiešsaistes platforma, kur, izmantojot filtrus, viegli atrast tieši tādu aukli, kāda tavai ģimenei ir nepieciešama – pilna laika aukle, kas runā vairākās valodās, kāda, kas pieskatītu bērnus tikai nedēļas nogalēs, vai aukle, kas pieredzējusi darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

Misija

Babysits radīts, lai atvieglotu ikdienas gaitas ģimenēm, kurām nepieciešami bērnu pieskatīšanas pakalpojumi – palīdzētu ģimenēm atrast ideāli piemērotas aukles un rūpētos par vecāku sirdsmieru. Mūsu misija ir sekmēt vecāku un aukļu kopienu darbību visā pasaulē. Babysits kopiena, kas izaugusi līdz vairāk nekā 5 miljoniem dalībnieku teju katrā kontinentā, atbalstu ģimenēm bērnu aprūpē sniedz ik dienas.

Iepazīsti mūsu komandu

Babysits platformā es atradu Superaukli saviem bērniem. Platformu lietojot, iegūto pieredzi tagad izmantoju tās darbības uzlabošanā.

-Peter van Soldt-

Babysits komanda strādā, lai panāktu, ka platformas dalībniekiem pieejami droši un finansiālajām iespējām atbilstoši bērnu pieskatīšanas pakalpojumi. Mums rūp platformas caurskatāmība un lietošanas ērtība. Lai no tiesas pārliecinātos, ka Babysits ir dalībniekiem draudzīga platforma, to izmantojam mēs paši, kā arī mūsu draugi un ģimenes locekļi. Neatkarīgi no tā, vai vēlamies atrast pusslodzes aukles darbu vai meklējam aukli saviem bērniem, šī pieredze palīdz mums veikt uzlabojumus tieši tur, kur tie nepieciešami.

Mūsu vērtības

Drošība
Drošība

Uzticamība un drošība ir mūsu prioritātes. Mēs veicam papildu pasākumus, lai padarītu platformas lietošanu pēc iespējas drošāku.

Uzzini vairāk
Caurskatāmība
Caurskatāmība

Mēs uzskatām, ka platformai jābūt atvērtai, godīgai un viegli lietojamai, lai mūsu dalībnieki iegūtu visu veiksmīgai lēmumu pieņemšanai nepieciešamo informāciju.

Darbība klimata jomā
Darbība klimata jomā

Babysits rūp bērnu nākotne! Tāpēc daļu ienākumu mēs veltām gaisa attīrīšanai no CO2 piesārņojuma.

Uzzini vairāk
Iekļaujoša vide
Iekļaujoša vide

Pievienoties Babysits un atrast aukli vai aukles darbu var jebkurš, neatkarīgi no izcelsmes, dzimuma, reliģijas, seksuālās identitātes u.c.

Privātums
Privātums

Babysits rūp tavas informācijas konfidencialitāte. Mēs apstrādājam tavus personīgos datus tikai gadījumos, kad tas no tiesas nepieciešams.

Uzzini vairāk

Mēs palīdzam ģimenēm visā pasaulē

Globāla aukļu un vecāku kopiena, kas turpina augt, un starptautiska komanda, kas to padara iespējamu

5 000 000+
dalībnieki
28 500+
pilsētas
90+
valstis

Kāda ir tava loma?

Safety

Ģimenes

Atrast uzticamu aukli tiešsaistē var būt sarežģīti, tāpēc talkā nāk Babysits. Mēs piedāvājam caurskatāmu platformu, lai tu varētu justies pārliecināta/-s, ka tavi bērni ir drošās rokās.

Ja tu meklē aukli, kas runā vairākās valodās, kādu ar pieredzi darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām, aukli, kas pielāgojas elastīgam darba grafikam vai kādu, kas var aiziet pakaļ bērniem uz skolu u.tml. – Babysits atradīsi aukli tieši sev!

Safety

Bērnu pieskatīšanas pakalpojumu sniedzēji

Vai tev patīk noteikt savas darba stundas un atalgojumu pašai/-am? Vai labprāt pavadi laiku kopā ar bērniem un vēlies iegūt pieredzi bērnu pieskatīšanā, kā arī nopelnīt?

Babysits kopiena ir īstā vieta paslēpju spēlētājiem, autiņbiksīšu mainītājiem, niķu novērsējiem, spilvenu cietokšņu cēlājiem un palīgiem mājasdarbos!

Safety

Bērni

Bērnu drošība un ērtības ir mūsu galvenā prioritāte. Lai vecākiem nebūtu jāraizējas, mēs pārbaudām dalībnieku valsts izsniegtos identifikācijas dokumentus, lūdzam sniegt atsauksmes un rekomendācijas un piedāvājam citus veidus, kā apliecināt savu identitāti un prasmes.

Mūsu kopienas resursi ietver bērnu kopšanas padomus un receptes, kā arī idejas rokdarbiem un dažādām nodarbēm, lai ar bērniem kopā pavadītais laiks vienmēr būtu izdevies.

Mēs allaž strādājam, lai labas lietas izdarītu pareizi.

Vēlos reģistrēties!